PARK REBELOV
TENIS | BAR | BAZÉN
BRATISLAVA
BEACH VOLLEY | EVENTY | FUTBAL

Ochrana osobných údajov

Vaše údaje sú u nás ako v trezore.

Niekedy je potrebné, aby sme o vás vedeli viac. Keď sa hlásite o členstvo v klube, alebo nám dávate svoje mobilné číslo, prípadne vypňujete žiadosť na turnaj. Vaše údaje sú u nás ako v trezore. Rešpektujeme zákon o ochrane osobných údajov. Poskytnutím vašich údajov do našej správy súhlasíte s následovným textom:

Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti TK Rebeli DNV, občianske združenie, ako aj osobných údajov mojej dcéry/syna alebo osôb zverených mi do opatery, ktorých som zákonný zástupca. Som si vedomý/á, že informácie ktoré poskytujem patria do kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účel databázy účastníkov tenisovej školy a tenisových táborov organizovaných TK REBELI DNV BRATISLAVA a na marketingové účely. Na marketingové účely sa z osobných údajov spracováva výhradne len mailová adresa s výnimkou organizácií, s ktorými je spolupráca nevyhnutná pre správne dodanie objednaných predmetných služieb v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Rozsah osobných údajov zahŕňa titul ,meno, priezvisko, trvalé bydlisko, dátum narodenia , telefóne číslo, mailová adresa. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 10 rokov a podľa §20 odst. 3 citovaného zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať s tým, že odvolanie je účinné 30. dňom od dňa doručenia odvolania spoločnosti TK REBELI DNV, občianske združenie. Po období 10 rokov budú všetky osobné údaje vymazané.

Pre viac informácii napíšte viac na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte priamo na +421 917 252 978.