PARK REBELOV
TENIS | BAR | BAZÉN
BRATISLAVA
BEACH VOLLEY | EVENTY | FUTBAL

SPOLUZAKLADATEĽ A HEAD COACH

Marek Budoš pochádza z Bratislavy. Tenis začal hrať ako 7 ročný. Vo svojich 12-18 rokov patril medzi #1 na Slovensku. Bol majster Slovenska vo všetkých juniorských kategóriach a tiež vice-majster v Českej republike. V európskom rebríčku juniorov do 14 rokov bol na 31.mieste. Pocestoval celý svet od Kolumbie, Kanadu, Áziu a v rebríčku ITF bol najvyššie na 162 mieste.

Čítaj ďalej

SPOLUZAKLADATEĽ A OBCHOĎÁK

Alexander Horváth v profesnom živote pochádza z korporátnej kultúry. Po magisterkom štúdiu pôsobil do 2013 v nadnárodnej spoločnosti ako finančný riaditeľ divízie a neskôr odišiel do vlastných projektov a firiem. Rád športuje rekreačne, za posledné 2 roky dokončil 10 maratónov (Atény, Pisa, Tokyo, Barcelona, Praha, Paríž, Praha, Rajecký, Košice, Benátky). Rád cestuje a spoznáva nové krajiny.

Čítaj ďalej

INVESTOR A ASSET MANAGER

Rohith pochádza z ďalekej južnej  Indie z mesta Bangalúru a na Slovensko sa presťahoval z Paríža, kde pôsobil 4 roky. Vyštudovaný sofvérový inžinier si zamiloval Bratislavu a Slovensko, kde sa presťahoval v roku 2017. V Paríži pracoval pre svetovú obchodnú komoru a popri tom si spravil dva magisterské tituly z manažmentu, naučil sa plynulo francúzky a taktiež si osvojil remeslo kuchárstva.

Čítaj ďalej

TENISOVÝ KONZULTANT

Vladimír Pláteník je slovenský tenisový tréner a bývalý profesionálny tenista. V rokoch 2007 až 2009 trénoval poprednú slovenskú hráčku Dominiku Cibulkovú, ktorú doniesol na 12.miesto WTA. Neskôr prevzal coachovanie s Dariou Kasatkinou a spolu došli na 10.miesto.

Čítaj ďalej

DAVISCUP REPREZENTANT a TRÉNER A

Ladislav "Láďo" Švarc je bývalý daviscupový reprezentant Slovenska, Majster sveta seniorov (35+) z Turecka a aktívny hráč ATP (top priečka 218 v roku 2002). Poslednú dekádu sa venuje trénerstvu malých detí. Láďo vyrastal na kurtoch v Devínskej Novej Vsi, kde dnes aj žije. Teší sa na tréningy v Parku Rebelov.

Čítaj ďalej

Kondičný tréner

Miriam sa venuje hlavne funkčným tréningom zameraným na prácu vlastnou váhou; posilňovacím, kondičným a intervalovým cvičeniam (HIIT - METAFIT); Hi/Low a DanceAerobics. Založila cestovnú kanceláriu CKFIT, spoločnosť DRILLMAXX a Spaľovňu TUKOV.

Čítaj ďalej

BAR MASTER A OBSLUHA

Lukáš má 27 rokov a pochádza z Ružinova. Ku gastronómii prvýkrát pričuchol počas strednej školy v KFC. Ešte počas štúdia na elektrotechnickej škole začal pracovať ako barback vo vychytenom nočnom klube v Starom meste, až sa postupne vypracoval na barmana. Lukáš je veselý športovec, venujúci sa florbalu, hokeju aj futsalu.

Čítaj ďalej

SPRÁVCA REBELOV A CHILLI MASTER

Matúš dokončil vysokú školu manažmentu a pridal sa do tímu Rebelov, lebo vyhral súťaž jedenia najštiplavejších papriečiek v Londýne. Matúš bude zodpovedný za chod celého parku ako správca a administrátor a celkovo vám pomôže so všetkým.

Čítaj ďalej