PARK REBELOV
TENIS | BAR | BAZÉN
BRATISLAVA
BEACH VOLLEY | EVENTY | FUTBAL
by Rebel
on 05 august, 2021
with

Vítame vás v modernom športovom tenisovom Parku Rebelov, kde môžete denne využívať vonkajšie aj vnútorné priestory pre rozvoj tela aj ducha. Víta vás Park Rebelov a Tenisový Klub TK REBELI DNV.

Read More
by Rebel
on 04 august, 2021
with

Pozývame vás na 1. Quiz Night do Parku Rebelov

Read More
by Rebel
on 04 august, 2021
with

Pripravujeme druhý ročník tenisového tábora už tento mesiac. Informujte sa na recepcii TK REBELI DNV.

Read More
by Rebel
on 30 júl, 2021
with

Tenisový tábor TOP TENIS 08-13.08

Read More
by Rebel
on 03 jún, 2021
with

Od júna 2021 akceptujeme kartu MultiSport. Radostná správa pre všetkých nadšencov tenisu a držiteľov kartičky Multisport. Od 1.6.2021 sme podpísali dohodu s Benefit Systems Slovakia o poskytovaní služieb pre držiteľov kartičky MultiSport.

Čítaj ďalej
by Rebel
on 14 júl, 2020
with

Detský tábor v Parku Rebelov je tu!

Rodičia, pozor. Nemáte dať kam deti cez týždeň? Nudia sa doma? Sú celý deň na telefónoch a za počítačom? Je čas ich vyhnať von športovať. A kde inde ako do krásneho parku v Bratislave - Devínskej Novej Vsi. Čaká na ne more zábavy, športu, makačky, jedlo, pitie, celý deň fun. Kedy? Celý júl a august. Koľko to stojí? 30 EUR / denne alebo 100 EUR na týždeň (pondelok - piatok).

Čítaj ďalej
by Rebel
on 17 jún, 2020
with

V nedeľu, 14.júna sa uskutočnil v areáli Parku Rebelov už v poradí štvrtý ročník KARŠŇÁK OPEN 2020 tenisových amatérskych dvojíc pod záštitou tenisového klubu TK REBELI DNV. Počasie vyšlo absolútne perfektne, 25C a slnečno až do konca turnaja. (podvečer sa už začalo zmrákať a pršať, hneď po vyhlásení výsledkov) Od rána sa začal variť 50 litrový guláš pre všetkých borcov-tenistov, ktorý si prišli zmerať sily a hlavne sa dobre zabaviť. Bol to prvý turnaj po "Korone". Svet sa vracia do normálu.

Čitaj ďalej
by Rebel
on 11 jún, 2020
with

Dňa 6.6 sme organizovali prvý charitatívny bazár s oblečením s názvom CHARITY BAZAR. Vlastne to bol nápad teenegerov zo strednej školy American Academy, konkrétne Viktória Horváthová to mala ako triedny projekt. Generácia Z je "eko-friendly" a "recyle" a "green" a tak to má byť, keď chceme na tejto planéte zostať ešte nejaké storočie. Preto sme súhlasili s myšlienkou zorganizovať tento bazár...

Čitaj ďalej
by Rebel
on 24 máj, 2020
with

Priatelia, pozývame vás na letnú sezónu do Parku Rebelov. Na začiatku si môžete vychuntať štyri nové antukové tenisové kurty a postupne budeme pridávať nové atrakcie. Do parku nám čoskoro pribudne klubový bazén. Objednali sme ho začiatkom mája. Dodaná "vaňa" by mala prísť začiatkom júla. Postupne robíme renováciu celého areálu a čaká nás stavba parkovací miest. Práve parkovacie miesta vám zabezečia komfort parkovania priamo v areáli. Po roku máme konečne stavebné povolenie pre 13 parkovací miest a môžeme začať. K tomu ešte príjazdovú cestu a vstup by sme mali.

Čitaj ďalej
by Rebeli
on 23 február, 2020
with

Kde bolo, tam bolo, bolo raz jedno staré ošarpané antukové ihrisko na ktorom rástla tráva a pri ktorej bola jedna stará koliba. Až dokým nedošli junáci z TK REBELI a neprestavili to celé podľa svojho obrazu. Na začatiatku chceli tiež malú kolibu s občerstvením, ale ako pribúdali nové plány a nové nákresy, zistili, že postavili novú budovu s občerstvením, sociálnym zariadením, detským klubom a aj bazénom. Všetko sa začalo 2017 s nápadom spraviť nový multifunkčný tenisový park PARK REBELOV.

Čítaj ďalej