PARK REBELOV
TENIS | BAR | BAZÉN
BRATISLAVA
BEACH VOLLEY | EVENTY | FUTBAL

Karta MultSport

Od júna 2021 akceptujeme kartu MultiSport.

Radostná správa pre všetkých nadšencov tenisu a držiteľov kartičky Multisport. Od 1.6.2021 sme podpísali dohodu s Benefit Systems Slovakia o poskytovaní služieb pre držiteľov kartičky MultiSport.

Ako to funguje?

Ak ste držiteľom karty Multisport, stačí si zavolať dopredu a rezervovať si hodinu. Povedzte, že máte kartu Mutlisport a radi by ste ju využili. Vstup máte zadarmo. Ak máte kolegu, ktorý má tiež kartu Multisport, on/ona má tiež hodinu zadarmo. Ak nemá, tak dopláca iba polovicu hodiny z cenníku. Je to jednoduché. Stačí prísť a zahrať si.

Nájdte nás v Devínskej Novej Vsi na Delenej ulici. (Vedľa kaviarne Favor.it a nad futbalovým štadiónom blízko železničnej stanice)

Niečo o parku

V areáli Parku Rebelov v Devínskej Novej Vsi vyrastá nová tenisová akadémia a moderný multifunkčný športový areál, ktorý bude pokrývať voľnopohybové potreby Devínskej Novej Vsi a okolia v Bratislave. Keďže ide o nový športový areál pre širokú verejnosť, športovými tábormi založenými na pobybe a láske k športu (tenis, futbal, hokejbal, plážový voleybal, bazén) by sme chceli predstaviť rodičom a deťom možnosti v Devínskej Novej Vsi, ale aj pre celú Bratislavu a okolie.

Deti pri terajších podmienkach sociálneho dištancovania potrebujú behať a robiť aktivity. V PARKU REBELOV sa naučia nie len tenisové zručnosti, ale aj základy pohybu, práce s loptou, naučia sa volejbal, futbal, hokejbal, prípadne hry v bazéne. Hlavný dôraz bude na usmernenie detí na šport aj do budúcnosti.

Športový tábor je určený pre začiatočníkov aj skúsených hráčov, ktorí túžia stráviť leto v prírode v športovom parku, kvalitne si zahrať, odtrénovať svoju dennú dávku a ovládnuť záverečný turnaj, a pritom zažiť nekonečnú zábavu.

Športový areál ponúka nasledovné možnosti športu.

Tenis

Futbal

Hokejbal / floorbal

Beach Volley (prirpavujeme)

Bazén (od júna 2021)

Atletika

Fitness

Joga

Ponúkame aj tréningy tenisu pre najmenšie deti aj pokročilých hráčov. Máme skúsených trénerov, ktorí sa vám budú venovať počas vašej cesty zdokonalením sa v tejto hre.

Všetky športové potreby zabezpečí park v rámci svojej réžie. Stačí si priniesť iba športovú obuv, uterák, plavky a prípadne veci na prezlečenie ak sa dieťa spotí.

Začiatočníci a deti:

   oboznámenie sa so základnými pravidlami

   základné údery (forehand, backhand, volley, smeč, podanie)

   nácvik pohybu po kurte

   menšie WILSON siete a HTO lopty v prípade potreby

   vzájomné zápasy s loptami pre začiatočníkov

tenis hra

Pokročilejší hráči:

   zdokonaľovanie jednotlivých úderov (forehand, backhand, slice, volley, smeč, podanie, return)

   nácvik úderov na terče

   nácvik úderov dropshot a stopball

   nácvik nábehových úderov s prechodmi na sieť

   nácvik podania I.,II.,III.

futbal

Profíci:

 zdokonaľovanie úderov na terče od základnej čiary

   nácvik obiehaných úderov

   nácvik backhand, slice, cross line, prípravných volejov a voley drive

   zdokonaľovanie podania I.,II.,III.

   zdokonaľovanie nabiehaných útočných úderov s prechodom na sieť

   zdokonaľovanie hry na sieti

joga

KONTAKT: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na 0904 398 548