PARK REBELOV
TENIS | BAR | BAZÉN
BRATISLAVA
BEACH VOLLEY | EVENTY | FUTBAL

Detský tábor Rebelov

Detský tábor v Parku Rebelov je tu! Nudia sa vám deti doma?

Detský tábor v Parku Rebelov je tu! Rodičia, pozor. Nemáte dať kam deti cez týždeň? Nudia sa doma? Sú celý deň na telefónoch a za počítačom? Je čas ich vyhnať von športovať. A kde inde ako do krásneho parku v Bratislave - Devínskej Novej Vsi. Čaká na ne more zábavy, športu, makačky, jedlo, pitie, celý deň fun. Kedy? Celý júl a august. Koľko to stojí? 30 EUR / denne alebo 100 EUR na týždeň (pondelok - piatok).

Poznáte to, celý deň sú vaše ratolesti v byte na mobile a hrajú "online hry". Venujú sa TIKTOKU, Youtube, Facebooku. V preklade, mrhajú časom a vy nestíhate z práce do práce. Prineste ich k nám do parku. My sa o ne postaráme s edukatívnym programom pod vedením inštruktorov a vedúcich úradu zábavy a športu.

Niečo o parku

V areáli Parku Rebelov v Devínskej Novej Vsi vyrastá nová tenisová akadémia a moderný multifunkčný športový areál, ktorý bude pokrývať voľnopohybové potreby Devínskej Novej Vsi a okolia v Bratislave. Keďže ide o nový športový areál pre širokú verejnosť, športovými tábormi založenými na pobybe a láske k športu (tenis, futbal, hokejbal, plážový voleybal, bazén) by sme chceli predstaviť rodičom a deťom možnosti v Devínskej Novej Vsi, ale aj pre celú Bratislavu a okolie.

Deti pri terajších podmienkach sociálneho dištancovania potrebujú behať a robiť aktivity. V PARKU REBELOV sa naučia nie len tenisové zručnosti, ale aj základy pohybu, práce s loptou, naučia sa volejbal, futbal, hokejbal, prípadne hry v bazéne. Hlavný dôraz bude na usmernenie detí na šport aj do budúcnosti.

Športový tábor je určený pre začiatočníkov aj skúsených mladých hráčov, ktorí túžia stráviť leto v prírode v športovom parku, kvalitne si zahrať, odtrénovať svoju dennú dávku a ovládnuť záverečný turnaj, a pritom zažiť nekonečnú zábavu.

Denné športové tábory sa budú organizovať v letnom období (mesiac júl/august) v týždenných intervaloch podľa záujmu rodičov. Športový areál ponúka nasledovné možnosti športu.

Tenis

Futbal

Hokejbal / floorbal

Beach Volley (prirpavujeme)

Bazén (od júla 2020)

Atletika

Fitness

Joga

Počas týždňa sa deťom a mládeži budú venovať profesionálni tréneri, ktorí reprezentovali Slovensko v tenise na medzinárodnej úrovni, certifikovaní športoví fitness tréneri a ľudia, ktorí pracujú so športom desaťročia. Trpezlivo a hravo vtiahnu začiatočníkov do tajov tenisu (dôležité je zanietenie pre hru a nenechať sa odradiť prvými prekážkami), pokročilejším hráčom sa bude venovať zvlášť tréner na vedľajšom kurte, no a profíci si zatiaľ na treťom antukovom dvorci budú ladiť techniku a údery vo vzájomných zápasoch. Štvrtý kurt bude patriť deťom do 8 rokov, kde sa budú zoznamovať s loptičkou a raketou formou hier.

A aby sa nesmialo a nesúťažilo len na kurtoch, tenisové bloky budeme striedať so športovým animačným programom, sem-tam dáme kondičný tréning či odbehneme uvoľniť svaly do nášho bazénu, pripadne budeme naháňať fotbalovú loptu. Budeme sa aj opaľovať, praktizovať jogu, povieme si niečo aj z histórie športu a v kongresovej sále si pozrieme aj film. Deti majú radi turnaje a tých bude habadej. Začnúc tenisom, hokejbalom, futbalom, ale aj bežeckými a animačnými súťažami. A áno, máme aj WIFI pre závislákov.

Všetky športové potreby zabezpečí park v rámci svojej réžie. Stačí si priniesť iba športovú obuv, uterák, plavky a prípadne veci na prezlečenie ak sa dieťa spotí.

Stravovací režim bude zabezpečený 5x denne. A pitný režim bude poskytovaný nonstop.

Nástup do denného tábora bude od 8:00 do 17:00, ale ak by rodič potreboval zostať dlhšie v práci, budeme v areáli do 20:00.

Táborové kategórie na REBEL PARK WEEK:

Začiatočníci a deti:

   oboznámenie sa so základnými pravidlami

   základné údery (forehand, backhand, volley, smeč, podanie)

   nácvik pohybu po kurte

   menšie WILSON siete a HTO lopty v prípade potreby

   vzájomné zápasy s loptami pre začiatočníkov

tenis hra

Pokročilejší hráči:

   zdokonaľovanie jednotlivých úderov (forehand, backhand, slice, volley, smeč, podanie, return)

   nácvik úderov na terče

   nácvik úderov dropshot a stopball

   nácvik nábehových úderov s prechodmi na sieť

   nácvik podania I.,II.,III.

futbal

Profíci:

 zdokonaľovanie úderov na terče od základnej čiary

   nácvik obiehaných úderov

   nácvik backhand, slice, cross line, prípravných volejov a voley drive

   zdokonaľovanie podania I.,II.,III.

   zdokonaľovanie nabiehaných útočných úderov s prechodom na sieť

   zdokonaľovanie hry na sieti

joga

Tréningový proces v tábore: každý deň doobeda 3 hodiny čistého času venovanému iba športu (deti budú rozdelené podľa skupín na tenis, hokejbal, futbal, beach volley, atletika/fitness), 1 hodina denne kondičný tréning. Poobede bude vyčlenený čas na sparingové zápasy pod vedením trénerov, kde hráči budú mať možnosť vyskúšať si taktiku hry a nové poznatky z tréningov. Taktiež poobede bude veľa zábavy, hrania, pozerania filmov a bazénu.

KONTAKT: Alexander Horváth - tel 0917252978 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.