PARK REBELOV
TENIS | BAR | BAZÉN
BRATISLAVA
BEACH VOLLEY | EVENTY | FUTBAL

Vitajte v Parku Rebelov. Tu platí iba jedno pravidlo - zvíťaziť. Zvíťaziť nad sebou, lebo to je jediný najväčší nepriateľ. Príďte sa pozrieť do Devínskej Novej Vsi v Bratislave. Otvorili sme nový tenisový klub TK REBELI a k tomu nový športový park.

Neexistuje šport, ktorý vám dá toľko zábavy, napätia, sociálneho vyžitia od útleho veku až po starobu ako je tenis. Tenis je šport na celý život pri ktorom zostatene vaše telo aj myseľ FIT, je v ňom veľa zábavy a nájde sa v ňom každý, lebo tenis je pre celú rodinu. Od detstva vás učí tenis životné lekcie a napriek tomu, že je to individuálny šport, je veľmi spoločenský. S tenisom vediete dlhší a šťastnejší život. Neveríte? Príďte sa pozrieť do Devínskej.

--TK REBELI DNV Bratislava--

blog img1Neexistuje šport, ktorý vám dá toľko zábavy, napätia, sociálneho vyžitia od útleho veku až po starobu ako je tenis. Tenis je šport na celý život pri ktorom zostatene vaše telo aj myseľ FIT, je v ňom veľa zábavy a nájde sa v ňom každý, lebo tenis je pre celú rodinu. Od detstva vás učí tenis životné lekcie a napriek tomu, že je to individuálny šport, je veľmi spoločenský. S tenisom vediete dlhší a šťastnejší život. Neveríte? Príďte sa pozrieť do Devínskej.

Nonstop pohyb, akcelerácia, behanie po kurte vám dá potrebnú flexibilitu, dodá silu, zlepší silu a koordináciu tela a celkovo pôsobí pozitívne na celé telo a myseľ. Tenis vyžaduje taktické premýšlanie, riešenie problémov, pozornosť, rozhodnosť a blahodárne pôsobí na nervovú sústavu. Od útleho veku 5-6 rokov, po detské a dorastenecké turnaje až po mužský a ženský tenis, ľudia hrávajú tenis preto, že ich to baví. (na PRO leveli ich bavia tiež prize money).

Príďte sa pozrieť na tréningy do Devínskej Novej Vsi do nového športového areálu PARK REBELOV a zapojte sa do špičkových tréningových programov, ktoré ponúkame. My hráme tenis, lebo ho milujeme.

 

Rezervovať kurty